Sledujte záběry ze zásahu policie proti pirátovi silnic na Jižní spojce

Na Jižní spojce se policisté snažili všemi dostupnými prostředky zastavit řidiče, který jim ujížděl v kradeném autě. Řidič údajně ujížděl ve směru od Prahy 5 na Prahu 9 a opakovaně neuposlechl výzvy k zastavení. Nakonec ho zastavily až policejní zbraně a další donucovací prostředky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Drsný policejní zákrok na Jižní spojce

reklama

„Dotyčný nedbal pokynu policistů ani v okamžiku, kdy na něj v prostoru benzínové čerpací stanice mířili zbraněmi. Místo aby uposlechl výzev, najízděl autem na policisty a posléze pokračoval tím způsobem, že vjel na Jižní spojku do protisměru a snažil se policejním hlídkám ujet,“ komentuje mluvčí policie Mgr. Andrea Zoulová.

Podle prvních potvrzených zpráv mělo dojít pouze k poranění několika osob. Jak můžete vidět ve videu, řidič byl velmi agresivní a nevypadá to, že by mu záleželo na tom, kolik lidí svým stylem jízdy zraní. U jednoho ze zraněných pak došlo při převozu ke zdravotním komplikacím, způsobeným pravděpodobně důsledkem dopravní nehody.

Zraněný byl i sám pirát silnic. Po jeho dopadení se policisté dozvěděli, že jde o 44letého muže, který je v pátrání a už dvakrát mu bylo zakázáno sedat za volant. Když mu chtěli policisté provést dechovou zkoušku, odmítl. Stěžejní tak pro policii budou výsledky krevních testů po následném lékařském vyšetření v nemocnici.

reklama

reklama