Slovák měl devět promile v krvi, policisté nevěřili svým očím. Jaký je český rekord?

Před poliklinikou v Trnavě našli dva strážníci opilého muže ležet v sobotu kolem šesté hodiny ranní na lavičce. Nejen že muž neměl žádné doklady, ale nadýchal až devět promile alkoholu. Jeho stav byl kritický. Informovala o tom slovenská policie.
Alkohol
Alkohol

reklama

Před vchodem do trnavské polikliniky ležel muž v kritickém stavu. Policisté Anton Petrovič a Matúš Masár mu okamžitě poskytli první pomoc a zavolali záchrannou službu. Ta ho resuscitovala a odvezla do nemocnice. 

Břeclavští policisté řeší jen těžko pochopitelný vandalismus

Opilý muž poničil sousoší

Muž u sebe neměl žádné doklady, policisté nedokázali dopátrat jeho identitu. S popisem pak umístili výzvu na sociální sítě, aby muže za pomoci uživatelů na Facebooku dopátrali. Uvedli, že se jedná o muže ve věku kolem třiceti let, má tmavé vlasy, hnědé oči a na obličeji má tři zahojené jizvy. Ve výzvě popsali i jeho oblečení. 

Polákovi naměřili 13,74 promile alkoholu v krvi

Před několika lety našli policisté v bezvědomí v příkopu Poláka s 13,74 promilemi alkoholu v krvi. Ležel a nehýbal se. Čtyřicetiletého Poláka převezli do nemocnice, kde ho oživovali.   Trojnásobek smrtící dávky alkoholu muž přežil. Měl prý celoživotní pijáckou průpravu. 

Stále ale nejde o největší rekord. V roce 1995 naměřili v Poznani dokonce 14,8 promile alkoholu v krvi. I tento muž se z nemocnice vrátil naprosto v pořádku. 

Český rekord

Houbař z Ostravska s 8,83 promilemi alkoholu v krvi přišel do místní nemocnice se zlomeným kotníkem. Byla nutná operace, jenže lékařům se muž zdál opilý. Po dýchnutí zjistili neuvěřitelné číslo. Operace musela být odložena než muž vystřízliví. Ten ale tvrdil, že vypil pouze 1,5 piva. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!