Slunečná opět dominovala ve sledovanosti. Na seriál se u nás můžete podívat i prostřednictvím HbbTV

Seriál televize Prima Slunečná dál válcuje konkurenci. Čtvrteční díl přilákal k obrazovkám přes 1,1 milionu diváků a nadále se tak drží na úplné špici sledovanosti. Všechny díly oblíbeného seriálu si můžete přehrát v našem videoarchivu, do kterého se snadno dostanete například stisknutím červeného tlačítka na vašem ovladači.
Seriál Slunečná
Seriál Slunečná

reklama

Už jste se seznámili s Týnou a Bárou z našeho nového seriálu Slunečná, který běží na obrazovkách Primy každé úterý a čtvrtek ve 20.15? Pokud ne, můžete si pustit všech sedm dosud odvysílaných dílů v našem videoarchivu na stránkách iPrima.cz. Naleznete tam také exkluzivní předpremiéry dalších dílů a bonusový materiál v podobě rozhovorů s hlavními protagonisty seriálu, který si ve čtvrtek nenechalo ujít 1 milion a 181 tisíc diváků starších 15 let.

Do videoarchivu se pohodlně dostanete například stiskem červeného tlačítka na vašem ovladači. Tedy v případě, že vlastníte přístroj, který podporuje funkci HbbTV. Pokud si plánujete koupit nové zařízení, například kvůli přechodu na nový vysílací standard DVB-T2, překontrolujte si, zda zařízení podporuje funkci červeného tlačítka (HbbTV).

A co si vyberete vy?

Kupujete novou televizi? Vyberte si zařízení podporující HbbTV a využijte spoustu výhod, které Prima nabízí

Díky červenému tlačítku pak můžete jediným stiskem vstoupit do online světa a využít tak mnoho funkcí, které běžné televizní vysílání nenabízí. Televize Prima pod červeným tlačítkem nabízí celý archiv, přes 1000 pohádek, rozšířenou řadu dokumentů Prima ZOOM, přehledný TV program, počasí, letáky, hry a mnoho dalšího. 

Co je potřeba pro využití HbbTV?

V první řadě potřebujete chytrou televizi s funkcí HbbTV, která je připojená k internetu. Některé chytré televize s HbbTV, zpravidla značky Samsung, nemají automaticky nastavenou funkci HbbTV a uživatel si musí nejprve stáhnout aplikaci. Pokud má televize aktivní HbbTV, stačí přepnout na jakoukoli stanici Prima a zmáčknout červené tlačítko na ovladači. Automaticky se spustí menu HbbTV, kde už si sami vyberete svoji zábavu.

Pokud se tedy rozhodnete pro nákup nového zařízení, ověřte si u svého prodejce, zda podporuje funkci HbbTV. Televizory podporující funkci červeného tlačítka jsou označeny zlatou pečetí Českých radiokomunikací a případně červenou pečetí iPrima. Pozor u set-top boxů, tam zlatá pečeť nestačí. Podporované modely TV najdete také v našem seznamu. Nejlevnější televizory s funkcí červeného tlačítka se dají pořídit do 5 000 korun.

Podrobnější informace včetně té, jak nastavit funkci HbbTV, najdete zde.

reklama

reklama