Smutný příběh party Argentinců: Do New Yorku přijeli oslavit studentské jubileum, pět jich nepřežilo teroristický útok

Pět přátel z Argentiny zemřelo během teroristického útoku v New Yorku, při kterém devětadvacetiletý Uzbek najížděl autem do lidí. Argentinci přiletěli do New Yorku oslavit 30. výročí vysokoškolského absolutoria.
Při teroristickém útoku v New Yorku zemřelo i pět přátel
Při teroristickém útoku v New Yorku zemřelo i pět přátel
Twitter/Hernán Funes

reklama

Přijeli do New Yorku slavit a zavzpomínat na staré časy. Parta devíti přátel z Argentiny „Velké jablko“ nenavštívila jen tak. Za výletem stála oslava 30. výročí od absolvování vysoké školy, uvedla argentinská média.

O tom, že si kamarádi byli velmi blízcí, svědčí i fakt, že jeden z obětí tragédie, zaplatil cestu do New Yorku celé skupině, aby si užili společné chvíle.

Nikdo nemohl ani v nejmenším tušit, že výlet za vzpomínkami a zábavou s partou přátel bude pro pět z nich i tím posledním.

Při teroristickém útoku v New Yorku zemřelo i pět přátel
Autor: Twitter/National Post Při teroristickém útoku v New Yorku zemřelo i pět přátel

Pět mužů z devítičlenné skupiny ve věku 48 a 49 let, zahynulo. Byli mezi nimi Hernán Diego Mendoza, Diego Enrique Angelini, Alejandro Damián Pagnucco, Ariel Erlij a Hermán Ferrucci.

Další z party přátel- Martín Ludovico Marro leží se zraněním v nemocnici. V Rosariu, kde muži studovali, byly vyhlášeny tři dny smutku.

Teroristický útok v New Yorku
Autor: CNN Teroristický útok v New Yorku

Mezi mrtvými je i žena z Belgie

Server BBC informoval také o smrti ženy z Belgie. Belgické úřady uvádějí, že se jednalo o jednatřicetiletou matku ze Stadenu ve Flandrech, ale na žádost jejího manžela úřady nesdělily totožnost zesnulé ženy. Podle úřadů byli zraněni ještě další tři Belgičané.

Poslední dvě oběti teroristického útoku ještě identifikovány nebyly, píše BBC.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!