Souboj amerických prvních dam: Vyzdobila Melania Bílý dům cukrovinkami natruc Michelle?

Není dáma jako dáma. Manželka současného amerického prezidenta Melania Trumpová vzala dekoraci Bílého domu do svých rukou. A nelze si nevšimnout, že výzdoba plná vánočních cukrovinek jakoby se vysmívala zdravému životnímu stylu, který v prezidentském sídle vyznávala Michelle Obamová.
Výzdoba Bílého domu
Výzdoba Bílého domu
twitter/ Trishcuit ‏

reklama

Vypadá to přinejmenším velmi zvláštně. Dekorace Bílého domu nabraly úplně jiný směr od té doby, co zde vládne Melania. Zatímco Michelle Obamová se svou rodinou zastávala zdravý životní styl, Melania vsadila na jinou kartu.

Oficiální fotografie z prostor prezidentského sídla hlavy Ameriky jsou plné červenobílé dekorace a sladkých cukrovinek. Takový „červený pokoj“ je doslova přeplněný sladkou výzdobou.

 

 

Rozporuplné reakce veřejnosti tak sklízí manželka Donalda Trumpa už podruhé v krátkém čase. Když před několika týdny Bílý dům odhalil vánoční výzdobu, byla Melania kritizována za její strohost a chladnost, kterou umocnily ozdoby v bílé a stříbrné barvě.

 

 

Jak se zdá, Melania se vydala naprosto odlišnou cestou, než její předchůdkyně. Michelle Obamová je svým zdravým životním stylem proslulá. V Bílém domě například vybudovala ikonický zeleninový záhonek na jižním trávníku prezidentské zahrady. Aktivně se podílí také na kampani Let´s Move, která se věnuje dětské obezitě.

Melania si zřejmě z dětské obezity nic nedělá. Jak jinak si vysvětlit výzdobu Bílého domu, který nyní vypadá, jakoby snad byl z cukru. Někomu se může zdát, že sladkou výzdobu si prosadila Trumpová natruc zvykům Michelle Obamové.

 

 

Nutno podotknout, že nynější první dáma nemá lehkou úlohu. Michelle je osobnost, kterou zbožňují miliony Američanů a na bývalou modelku se tak často kouká skrze prsty. S takovým množstvím cukrovinek si tak alespoň nějak může osladit život. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!