SPORTSTAR: Zápasník MMA Makhmud Muradov u nás sbírá jeden titul za druhým. Přítel Moniky Bagárové prožívá svůj "americký" sen

Uzbecký zápasník MMA Makhmud Muradov u nás sbírá jeden titul za druhým a mnohými je označován jako horký kandidát Americké organizace UFC. Jeho životní příběh je jako z filmu a navíc jako čerstvý přítel Moniky Bagárové si prožívá svůj americký sen.
MMA fighter Makhmud Muradov
MMA fighter Makhmud Muradov
Sportstar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hora svalů, šílené údery a při vstupu do oktagonu lidé pořvávají jeho jméno. Příběh kluka z Uzbekistánu se ovšem nevyvíjel snadno. V České republice začínal od píky. Jako tehdejší podavač na stavbě po práci pilně trénoval každý den do té doby, než potkal svého mentora. Tohle setkání pro něj bylo osudné.

„Jeho odhodlání je neuvěřitelné a i když na první pohled působí nepřístupně , je velmi otevřený a milý,“ přibližuje povahu svého svěřence Petr Kníže. Makmud je stále usměvavý, když ale přijde na trénink, změní se v bojovníka. Na svém úspěchu trpělivě pracuje a mílovými kroky míří do nejprestižnější zápasnické organizace UFC.

A to není zdaleka vše. Aby byla pohádka opravdová, musí v ní hrát důležitou roli láska a tu Makhmud našel také. Už několik měsíců tvoří pár se zpěvačkou Monikou Bagárovou, která si ho sama vyhlédla. „Našla jsem si ho na internetu a oslovila,“ popisuje zpěvačka velmi jednoduchý recept na seznámení.

Muradov si jde tvrdě za svým cílem a v Monice Bagárové má oporu. S Monikou to vzalo rychly spád. Po krátké době spolu začali žít a dokonce si pořídili dům. Pod XFN si Muradov připsal šest vítězství a pouze jednu porážku. Celková bilance činí osmnáct výher a šest proher.

Reklama
Reklama