SPORTSTAR: Zidane dostal od Realu astronomickou sumu na přestupy a má první posilu. Vyvede klub z krize?

Real Madrid se zmítá na trávníku v křečích. Zpět na výsluní ho má vrátit francouzský spasitel Zinedine Zidane. Kouč, který Bílý balet dovedl ke třem titulům v Lize mistrů v řadě, se na lavičku vrací po desetiměsíční pauze. A podepsal pohádkovou smlouvu na tři roky. Ta mu zaručuje luxusní plat 15 milionů eur (375 milionů korun).
Zidane, Real Madrid.
Zidane, Real Madrid.
profimedia.cz

reklama

S probíhající nepovedenou sezónou už Zidane nic moc neudělá. Real v jediný týden vypadl z Ligy mistrů i Španělského poháru. V lize na vedoucí Barcelonu ztrácí propastných dvanáct bodů. Trvalo to jen pár dní a Zidane přivedl budoucí superstar.

Prvního července do Realu Madrid přestoupí brazilský stoper Éder Militao z Porta. Bílý balet za něj do Portugalska pošle 50 milionů eur (více než 1,2 miliardy korun). Všechno se tak chystá na příští ročník a Zidane může rozhazovat, jak chce. I přes zadlužení klubu dostal na přestupy neuvěřitelných 9 miliard korun!

V hledáčku má nejlepší hráče, kteří po planetě běhají. Mluví se Neymarovi a Mbappém z PSG, Hazardovi z Chelsea nebo Eriksenovi z Tottenhamu. Pokud takové přestupy Realu vyjdou, vznikne naprosto dominantní sestava světa.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!