Srdce na pravém místě: Bollywoodská superstar zaplatila za zemědělce dluhy ve výši půl milionu dolarů!

Bollywoodská superstar Amitabh Bachchan uhradila půjčky a dluhy za všechny zemědělce, kteří žijí a pracují ve státě Uttarpradéš, kde se oblíbený indický herec narodil. Částka, kterou zaplatil, dosahuje v přepočtu částky 11 milionu korun.
Amitabh Bachchan
Amitabh Bachchan
Facebook/Amitabh Bachchan

reklama

Populární bollywoodský herec Amitabh Bachchan (76) na sociální síti uvedl, že se „postaral“ o 1398 zemědělců tím, že za ně zaplatil dluh. Jedná se o farmáře a zemědělce, kteří pocházejí ze státu Uttarpradéš, kde se Bachchan narodil.

V Indii jsou desítky tisíc zemědělců, kteří bojují s dluhy a nedostatkem finančních prostředků. Zemědělství má rok co rok větší problémy se suchem, klesající produktivitou a nedostatečnou modernizací.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Amitabh Bachchan (@amitabhbachchan),

 

Oblíbený šestasedmdesátiletý herec podle svých slov zaplatil jednorázově v přepočtu 11 milionů korun indické vládě za půjčky zemědělců z Uttarpradéše.

Bachchan dále slíbil, že potvrzení o zaplacení se dostane ke každému farmáři a zemědělci.

Nejvyšší socha v Indii

Nejvyšší sochou světa se pyšní Indie: Podobizna indického vůdce je dvakrát vyšší než socha Svobody

Není to poprvé, co Amitabh Bachchan pomáhá chudým zemědělcům. Již na začátku tohoto roku zaplatil dluhy 350 farmářům z Maháráštry. Jak je vidět, herec má opravdu srdce na pravém místě.

reklama

reklama