Štěně Marley stále nemá nového majitele

Pamatujete si na týrané štěně Marleyho? Video, na kterém ho jeho majitel brutálně týral, šokovalo snad každého. Marley je v současnosti v dočasné péči veterinární stanice, stále ale nemá nového majitele.
11. 6. 2018 ZPRÁVY: ŠTĚNĚ MARLEY STÁLE NEMÁ NOVÉHO MAJITELE
11. 6. 2018 ZPRÁVY: ŠTĚNĚ MARLEY STÁLE NEMÁ NOVÉHO MAJITELE

reklama

Marley je stále v péči chovatelské veterinární stanice v Českých Budějovicích a i přesto, že je o něj opravdu velký zájem, tak údajně se stále nenašel nikdo, kdo by byl pro Marleyho vhodný.

„Je v podstatě připravený do adopce. Problém spíš je v tom, že přestože máme zájemců spoustu, tak skutečně zatím nám nikdo nevyšel jako ten člověk, u kterého bychom si řekli: Ano, to je on, to je přesně ten člověk, který Marleymu dá to, co potřebuje. Čili stále hledáme,“ říká dočasný opatrovatel Marleyho Vladimír Kossl.

31. 5. 2018 ZPRÁVY: ZNALECKÝ POSUDEK V PŘÍPADU MARLEY JE HOTOVÝ. SOUD BY MĚL ZANEDLOUHO ROZHODNOUT O DALŠÍM POSTUPU

Znalecký posudek v případu Marley je hotový. Soud by měl zanedlouho rozhodnout o dalším postup

Podle jeho dočasného majitele je hledání vhodného majitele o to těžší, protože Marley je temperamentní a inteligentní pes, a i proto potřebuje zkušeného majitele. Jaké by měl mít vlastnosti budoucí majitel, tak to už z pochopitelných důvodů Vladimír Kossl nechtěl specifikovat.

Soud s Jakubem L, který měl malého Marleyho na videu brutálně týrat, stále probíhá. V následujících dnech by měl soud udělat další krok. Jaký ten krok bude a jestli vůbec, to se musíme ještě nechat překvapit.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!