Strážník vyzval ženu, aby uklidila po svém psu. Pejskařka ho napadla a pokousala

Na svou úterní službu jen tak nezapomene pražský strážník, kterého napadla agresivní žena. Vše přitom vyprovokovalo to, že jí policista vyzval, aby uklidila exkrement po svém psu. Žena ho následně napadla a pokousala na rukou a na noze. Řešení banálního přestupku tak skončilo zatčením pejskařky a strážníkovou pracovní neschopností.
Pejskařka strážníka pokousala na rukou a noze
Pejskařka strážníka pokousala na rukou a noze
Městská policie hl.m. Prahy

reklama

Pražský strážník dohlížel na přechod pro chodce u základní školy v Socháňově ulici. Během své služby ale narazil na ženu, která venčila několik psů. Když jeden z nich vykonal na trávníku svou potřebu, místo toho aby exkrement po svém domácím mazlíčkovi uklidila, nevěnovala tomu žádnou pozornost a chtěla pokračovat dál.

„Strážník ji proto vyzval, že je její povinností po psovi exkrement uklidit. Žena však toto odmítla a začala se chovat agresivně,“ uvedla mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová. Pejskařka se po výzvě o předložení svých dokladů totožnosti totiž nejprve pokusila o útěk a když se jí to nepovedlo, tak strážníka napadla.

Kuriózní výjezd pražské policie: Ženy vyděsil obrovský had, šlo ale o sochu

Kuriózní výjezd pražské policie: Ženu vyděsil obrovský had

Žena do strážníka kopala a bila ho pěstmi do obličeje

„Agresivní „pejskařka“ do strážníka kopala, bila ho pěstmi do obličeje a nakonec ho pokousala na rukou a na noze. Na místo se následně dostavila další hlídka strážníků, která ženu na zemi zafixovala, přiložila ji služební pouta a omezila ji pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě,“ popsala Seifertová.

Celá věc se řeší jako přestupek proti veřejnému pořádku. Strážník musel být převezen k ošetření do jedné z pražských nemocnic a v současné době je v pracovní neschopnosti.

reklama

reklama