Svého otce vytáhly děti z rakve, mrtvé tělo hodily na zem a zbily

Během probíhajícího pohřbu se zhrzení potomci rozhodli svému mrtvému otci pomstít skutečně šokujícím způsobem. Jeho tělo vytáhli z rakve, hodili na zem a pustili se do něj pěstmi. Jejich nenávist a zlost byla prý zapříčiněna tím, že otec, Han Xiangu, byl podle nich bigamista.
Rakev
Rakev
FTV Prima

reklama

Informace, že žena v pamětní síni mlátila do bezvládného otce pěstmi, se v Číně stala jedním z nejdiskutabilnějších témat. Silou ho prý vyhodila z rakve na zem. Muž a žena, potomci zesnulého, tvrdí, že byli v dětství zanedbáváni poté, co si jejich otec našel přítelkyni, kvůli které následně opustil jejich matku. Obvinění z bigamie, které vznesli sourozenci, ale zbytek rodiny popírá, uvedl britský Mirror.

Kmotřenec zesnulého, Qian Hong, v rozhovoru s Beijing Youth Daily sdělil, že děti jeho kmotra požadovaly peníze. ,,Když jsem byl malý, můj kmotr se ke mně choval velmi dobře, proto jsem se o něj v dospělosti několik let staral. Jeho děti si všimly, že jsem na základě svého podnikání zbohatl, a tak mě chtěly prostě využít.‘‘

Qian Hong také sdělil médiím, že mu jeho kmotr řekl, že svou ženu opustil ve zlém již v roce 1983 a od té doby žil sám. Podle dětí zemřelého však jejich otec žil se ženou, kvůli které opustil jejich matku. Přítelkyně nebožtíka poslala účet za výdaje na pohřeb právě jeho dětem z prvního manželství, ty se poté měly rozčílit a zlost si doslova vybít na mrtvole. Podle médií po svém řádění oba sourozenci odešli a neprojevili snahu tělo do rakve navrátit.

Pekingské úřady oznámily, že celý incident vyšetřují.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!