Svět tleská! Hvězdný Ronaldo přemění svoje hotely v Portugalsku na nemocnice

Fotbalista Cristiano Ronaldo se rozhodl pomoci rodnému Portugalsku v boji s koronavirem. Útočník Juventusu má v úmyslu proměnit svůj řetězec hotelů na nemocnice, kde by se lidé mohli nechat zdarma vyšetřit. Miliony lidí na sociálních sítích to oceňují pochvalnými komentáři.
@cristiano

reklama

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo se podle deníku Marca rozhodl pomoci rodnému Portugalsku v boji s koronavirem. Útočník Juventusu má v úmyslu proměnit svůj řetězec hotelů na nemocnice, kde by se lidé mohli nechat zdarma vyšetřit.

Portugalsko nebylo pandemií nákazy COVID-19 zasaženo jako ostatní evropské země a zatím zaznamenalo 78 nakažených. Pětatřicetiletý Ronaldo je ale připraven rodné zemi pomoci a přeměnit své hotely na nemocnice, ve kterých by navíc kompletní personál včetně lékařů platil ze svého.

Nákaza novým typem koronaviru odstartovala loni v prosinci v Číně a celkově si ve světě vyžádala 130 tisíc nakažených a pět tisíc mrtvých. Kvůli pandemii byla zrušena nebo přerušena řada sportovních soutěží včetně italské, německé, anglické, španělské, ale i české fotbalové ligy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!