Tak tohle na lásku přes internet nevypadá: Žena z Hong Kongu přišla o více jak 30 milionů kvůli muži, kterého osobně nikdy nepoznala!

Muž, který předstíral, že je britský filmový režisér, měl připravit ženu z Hong Kongu o neuvěřitelných 30 milionů korun. Jedná se o vůbec největší romantický online podvod všech dob. Informace přinesl server The Telegraph.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Je až s podivem, čeho všeho jsou schopné zamilované ženy. Celých osm let udržovala manažerka finanční společnosti z Hong Kongu online poměr s mužem, který ji tvrdil, že je  britský filmový režisér. A za celých osm let se čtyřicetiletá žena se svým „online přítelem“ nikdy osobně nesetkala!

Jestli páru chyběl fyzický kontakt, tak ten finanční byl více než uspokojivý. Žena v době vztahu s „filmovým režisérem“ přišla celkově o neuvěřitelných 30 milionů korun, které mu sama z lásky poslala. 

Prsa mohou sloužit jako zbraň!

BIZÁR: Žena z Hongkongu zneškodnila policistu svými prsy. Odsoudili ji za napadení

Případ zamilované ženy v Hong Kongu ale bohužel není ojedinělý. V této bývalé britské kolonii se v posledních měsících rapidně zvýšil počet online podvodů, které jsou spojené s internetovými seznamkami. Částka spojená s podvody se vyšplhala na neuvěřitelných 205 milionů korun, což je pětkrát více, než v loňském roce.

Jedním ze slavných příběhů online podvodu je ten z roku 2016, kdy byli za své podvody uvěznění dva muži z Londýna, kteří díky internetové seznamce dostali od zamilované ženy v přepočtu více jak 35 milionů korun. Policie u mužů navíc objevila knihu, která čtenáře učila, jak si získat přízeň druhých díky svádění.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!