Tam, kde hrozí pojistná událost. Hledá se nejhorší díra na silnici

Právě odstartovala silničáři obávaná anketa o nejhorší díru Česka. Vyřádit se může každý nespokojený řidič. A je víc než jisté, že silnice jsou po zimě děravé jako ementál. Na některých úsecích je výmolů tolik, že je nemá cenu ani počítat.
Reportáž - Výmoly napříč republikou
Reportáž - Výmoly napříč republikou
Vymoly.cz

reklama

Řidičům mimo jiné hrozí, že můžou auto na takových cestách poničit nebo dokonce nabourat. A místo do původního cíle pak musí vyrazit v lepším případě jen do servisu a pojišťovny. Pokud máte i vy tip na nějaký výmol na silnici, který vám komplikuje (nejen) každodenní jízdu, můžete díky mobilní aplikaci a portálu Výmoly.cz upozornit české silničáře. Do mobilu si stačí třeba stáhnout aplikaci a pak nenáviděný tankodrom, po kterém právě jedete, zvěčnit. O tom, jestli vyhraje, pak budou rozhodovat počty hlasů. Hlasovat lze na webu Výmoly.cz do konce letošního července. V podstatě každý den motoristé takto moniturují stav českých silnic a upozorňují na výtluky či celé úseky, které je po zimě potřeba opravit. Za poslední dva týdny přibylo na 60 fotografií od řidičů z celé republiky. Data od motoristů předává systém přímo odpovědným silničářům. Díky tomu se v minulosti opravilo už na šest tisíc nahlášených výtluků. Nově můžete také upozornit na nepřehledné železniční přejezdy a nebezpečná místa na silnicích. 

DOPORUČUJEME:
>>> Srovnání povinného ručení Pojištění se slevou až 75 %  <<<
>>> Srovnání havarijního pojištění Pojištění se slevou až 75 % <<<

A takhle to vypadá v reálu...

Jak vlastně vypadají některé silnice u nás? Podívejte se na reportáž Lenky Kovandové (pod úvodní fotkou), reportérky Zpráv FTV Prima, která vyjela autem s dopravním expertem a nejrůznější výmoly na silnicích monitorovala...

A na některé "lahůdky" v podobě výmolů na silnicích, které řidiči nahlásili prostřednictvím webu či aplikace, se podívejte v galerii:

 

Pro všechny řidiče: Tady najdete VŠE důležité o AUTOPOJIŠTĚNÍ

Povinné ručení na auto mít musíte, nastavte si tu nejvýhodnější cenu Foto:

– vše o pojistkách na auto

– hraný on-line seriál (vážně i s nadsázkou)

– tipy a rady na cestu...

 

 

 

Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

Sledujte Zprávy FTV Prima. Každý den v 18.55 hodin nebo kdykoliv na Prima PLAY - Zprávy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!