Televize Prima: Speciální volební zpravodajství

Televize Prima připravila pro své diváky na sobotu 21. října speciální volební zpravodajský servis. Už v 16.00 odvysílá mimořádné Odpolední zprávy s průběžnými volebními výsledky a nejnovějšími informacemi z volebních štábů. Hlavní zpravodajská relace, Zprávy FTV Prima, s Karlem Voříškem a Klárou Doležalovou se mimořádně prodlouží na 45 minut. Moderátoři nedělní Partie Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel budou informovat o dění přímo ve volebních štábech. Speciální živé vysílání diváci uvidí také na zpravodajském webu www.primazpravy.cz a na Facebooku Zpravodajství FTV Prima.
Volby 2017
Volby 2017

reklama

Vše začne v sobotu 21. října. Ihned po uzavření volebních místností nabízíme divákům od 14.00 průběžné volební výsledky a aktuální dění na zpravodajském webu. Zároveň ve 14.00 startuje živé vysílání průběžných volebních výsledků. Debatu s politology na Facebooku Zpravodajství FTV Prima vysílá reportér Patrik Kaizr.

Po celé odpoledne budou mít diváci možnost sledovat změny při sčítání hlasů i během oblíbených pořadů ve vysílání Primy na liště na spodním okraji obrazovky, která se bude objevovat v pravidelných intervalech.

V 16.00 zařazujeme mimořádně Odpolední zprávy. Moderátoři Karel Voříšek a Klára Doležalová nabídnou desetiminutový zpravodajský blok, ve kterém budou reportéři z volebních štábů informovat o aktuálním dění.

V 18.55 začíná hlavní zpravodajská relace, Zprávy FTV Prima. Ta bude složena z živých vstupů reportérů, do kterých se zapojí mimořádně také moderátoři nedělní Partie Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel. Přímo ve studiu bude reportérka Karolina Hošek u jedné z velkých obrazovek informovat o možném rozložení politických sil.

Velký LED panel v newsroomu využijeme pro sčítání výsledků a elektronickou tužku

Vůbec poprvé v historii zapojíme do vysílání prostřednictvím elektronické tužky také velkou LED obrazovku v newsroomu, kde reportérka Eliška Čeřovská shrne dosavadní volební výsledky. Hlavní zpravodajská relace bude mít mimořádně 45 minut. Mimořádně neodvysíláme Krimi zprávy.

Těšíme se na Vás. Jsme v tom s Vámi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!