Televizní přestup roku! CNN Prima News posílí Markéta Fialová

Novou posilou zpravodajského projektu CNN Prima News bude Markéta Fialová. Televizní moderátorka je jednou z dalších výrazných tváří a profesionálů české mediální scény, která se stane součástí týmu připravujícího start kanálu a spuštění projektu.
Markéta Fialová
Markéta Fialová
archiv Prima

reklama

O odchodu Markéty Fialové z Novy na Primu se už několik dnů spekulovalo. Dnes se přestup oficiálně potvrdil. „Jsme přesvědčeni, že bude významnou a výraznou posilou v týmu CNN Prima News,“ řekl generální ředitel skupiny Prima Marek Singer. Spokojenost neskrýval ani ředitel zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček: „Bez nadsázky se dá říct, že jde o televizní přestup letošního roku a na vzájemnou spolupráci se velmi těším.“

Markéta Fialová se jako moderátorka poprvé představila v roce 1993, kdy se stala jednou z prvních tváří zpravodajství TV Prima (tehdejší Premiéra TV). Hlavní zpravodajskou relaci moderovala až do roku 2001.

„Moje profesní kariéra začala kdysi právě na Primě. Příležitost být u startu CNN Prima News v České republice je pro mě velmi lákavá, je to výzva, na kterou se moc těším,“ říká Markéta Fialová.

Po několikaletém působení v České televizi se Markéta Fialová stala v roce 2005 moderátorkou hlavní zpravodajské relace TV Nova, kde působila až do roku 2014. Vedle Televizních novin moderovala magazín Víkend a řadu speciálních živých vysílání, včetně exkluzivních prezidentských interview a politických duelů. Od roku 2014 pak připravovala a moderovala publicistický pořad Střepiny.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!