Tomu se říká vášeň: Malý chlapec cestoval stovky kilometrů, aby si splnil sen a potkal svého idola

Indický chlapec neváhal a cestoval neuvěřitelných 280 kilometrů, jen aby získal podpis od svého oblíbeného hráče kriketu. Otec se sedmiletým synem cestoval napříč státu Paňdžáb, aby si chlapec mohl splnit velký sen.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedmiletý Waris Dhillon přemlouval svého otce dlouhé měsíce, aby s ním podnikl dobrodružnou cestu za jeho sportovním idolem. Tím není nikdo jiný, než indický bývalý hráč kriketu Navjot Singh Sidhu.

„Je to můj nejoblíbenější hráč kriketu, chtěl bych od něj podepsat pálku,“ řekl chlapec pro BBC. Po dlouhém přemlouvání se Warisovi nakonec podařilo obměkčit otce, aby s ním cestu napříč indickým státem Paňdžáb podnikl. Najeli neuvěřitelných 280 kilometrů jenom proto, aby se chlapec mohl setkat se svým idolem.

Když už byla dvojce ve měste Chandigarh, kde se nacházela i hvězda kriketu, musel si malý chlapec počkat ještě dalších šest hodin, než se setkání uskutečnilo. Sedmiletý Waris si pro tento velký den oblékl zlatou bundu a červený motýlek a nechyběla mu ani kriketová pálka, na které chtěl mít Navjtoa Singh Sidhův podpis.

 

 

Chlapec na bývalého hráče kriketu čekal před indickým parlamentem, do kterého byl Navjot zvolen v roce 2017. Poté, co se dav fotografů a novinářů po šesti hodinách konečně rozmělnil, mohl si chlapec konečně přijít pro podpis a fotku se svým idolem.

„Jsem váš malý velký fanoušek,“ řekl Waris bývalé hvězdě kriketu a současnému úspěšnému indickému politikovi. Ten neváhal ani minutu, chlapce objal a ochotně se s ním vyfotil. Nezapomněl samozřejmě ani na to nejpodstatnější- podpis kriketové pálky. Štěstí, které doslova zářilo z malého Warise, dojalo celou Indii.

ilustrační foto

Prudérní Indie: Patentový úřad odmítl zapsat sexuální hračku

Kdo je Navjot Singh Sidhu?

Navjot Singh Sidhu je indický politik a bývalý hráč kriketu, ale také televizní osobnost. Po skončení kariéry se stal oblíbeným televizním komentátorem, například v noční show „The Kapil Sharma Show“. Od roku 2017 vstoupil do Indického národního kongresu a byl zvolen do parlamentu.

Reklama
Reklama