Tragická nehoda na Tachovsku: Po nárazu auta do stromu uhořel spolujezdec

Pětadvacetiletý cizinec uhořel v pondělí v noci v osobním autě na Tachovsku. Řidič auta se vyhýbal zvěři, narazil ale do stromu.
Spolujezdec po nehodě uhořel
Spolujezdec po nehodě uhořel
HZS Plzeňského kraje

reklama

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí zhruba půl hodiny před půlnocí v obci Sytno na Tachovsku. Zemřel při ní pětadvacetiletý cizinec, který seděl v osobním automobilu na sedadle spolujezdce.

"Z dosavadního šetření vyplývá, že osmnáctiletý řidič cizí státní příslušnosti jel s dodávkou značky Iveco od obce Sulislav na Sytno. Jak sám uvedl, vyhýbal se zvěři na silnici, a proto vyjel mimo komunikaci," řekla k nehodě policejní mluvčí Hana Kroftová.

Při vyhýbání se zvěři na vozovce ale řidič nejspíš nezvládl řízení a narazil ve vysoké rychlosti do vzrostlého stromu, od kterého se odrazil. Jízdu zastavil až další strom, které rostl vedle. Auto začalo po nárazu okamžitě hořet.

Tragická nehoda v Sytně
Autor: HZS Plzeňského kraje Tragická nehoda v Sytně

 

Osmnáctiletému řidiči se z hořící dodávky podařilo dostat ven. Hasiči, kteří přijeli na místo, ho našli v šoku kousek od auta. Jeho spolujezdec ale bohužel v hořícím autě zůstal a hasiči ani záchranáři už neměli žádnou šanci ho zachránit.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!