Tragická nehoda na Tachovsku: Po nárazu auta do stromu uhořel spolujezdec

Pětadvacetiletý cizinec uhořel v pondělí v noci v osobním autě na Tachovsku. Řidič auta se vyhýbal zvěři, narazil ale do stromu.
Spolujezdec po nehodě uhořel
Spolujezdec po nehodě uhořel
HZS Plzeňského kraje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí zhruba půl hodiny před půlnocí v obci Sytno na Tachovsku. Zemřel při ní pětadvacetiletý cizinec, který seděl v osobním automobilu na sedadle spolujezdce.

"Z dosavadního šetření vyplývá, že osmnáctiletý řidič cizí státní příslušnosti jel s dodávkou značky Iveco od obce Sulislav na Sytno. Jak sám uvedl, vyhýbal se zvěři na silnici, a proto vyjel mimo komunikaci," řekla k nehodě policejní mluvčí Hana Kroftová.

Při vyhýbání se zvěři na vozovce ale řidič nejspíš nezvládl řízení a narazil ve vysoké rychlosti do vzrostlého stromu, od kterého se odrazil. Jízdu zastavil až další strom, které rostl vedle. Auto začalo po nárazu okamžitě hořet.

Tragická nehoda v Sytně
Autor: HZS Plzeňského kraje Tragická nehoda v Sytně

 

Osmnáctiletému řidiči se z hořící dodávky podařilo dostat ven. Hasiči, kteří přijeli na místo, ho našli v šoku kousek od auta. Jeho spolujezdec ale bohužel v hořícím autě zůstal a hasiči ani záchranáři už neměli žádnou šanci ho zachránit.

Reklama
Reklama