Tragická nehoda na Znojemsku: Cizinec předjížděl přes plnou čáru kamion!

Tragickou nehodu na Znojemsku, při které zemřeli čtyři lidé a malé dítě museli záchranáři přepravit ve vážném stavu do nemocnice, způsobil s největší pravděpodobností cizinec. Podle policie měl v nepřehledném stoupání přes plnou čáru předjíždět kamion.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tragická nehoda na Znojemsku

reklama

Auto Audi 6 s rakouskou poznávací značkou mělo podle policie přes plnou čáru v nepřehledném stoupání předjíždět kamion. V protisměru pak čelně narazilo do Volkswagenu, ve kterém jela mladá žena se svým čtyřměsíčním dítětem.

Tři cizinci, kteří nejspíš nebyli připoutaní, byli na místě mrtví. Čtvrtého spolujezdce z Audi 6, ženu, odvezli záchranáři do nemocnice. Mladá maminka, do které auto ve vysoké rychlosti narazilo a která byla připoutaná, byla také na místě mrtvá. Dítě ve vážném stavu transportoval vrtulník do nemocnice.

Navíc ve třetím autě jel ženin manžel, otec dítěte. Ten tak viděl tragickou nehodu doslova v přímém přenosu, navíc i on do zničených aut ještě narazil.  Záchranáři ho se zraněním a hlavně šokem převezli také do nemocnice.

reklama

reklama