Tragická nehoda u obchodního centra v pražské Hostivaři: Osobní auto srazilo čtyři chodce, dva zemřeli

U obchodního centra v Praze v Hostivaři dnes kolem půl třetí odpoledne srazilo osobní auto čtyři chodce. I přes veškerou snahu záchranářů jedna žena a jeden muž srážku nepřežili. Další dvě ženy byly zraněny a převezeny do vinohradské nemocnice. Informace uvedly pro ČTK mluvčí pražské záchranné služby a policie Jana Poštová a Andrea Zoulová.
Nehoda u obchodního centra Hostivař
Nehoda u obchodního centra Hostivař
archiv FTV Prima

reklama

Nehoda se stala dnes kolem půl třetí u tramvajové zastávky ve Švehlově ulici v Praze. Tragédii má zřejmě na svědomí sedmašedesátiletý řidič auta, u kterého byl vyloučen vliv alkoholu nebo drog. Proč k neštěstí došlo je nyní předmětem vyšetřování.

Řidič vozu a mladík, který bez váhání přispěchal na pomoc zraněným a pomáhal resuscitovat, skončili s akutní stresovou reakcí v péči odborníků.

Řidič autobusu poškodil zaparkovaná auta

Kuriózní nehoda v Plzni: Řidič autobusu uvíznul v jednosměrce a poškodil zaparkovaná vozidla

Tragickou nehodu nepřežila jedna žena a jeden muž, další dvě ženy ve věku 72 a 73 let byly zraněny a převezeny do vinohradské nemocnice.

Kvůli vyšetřování nehody je Švehlova ulice uzavřena od Zahradního Města k Průmyslové ulici. Pro ČTK to uvedla mluvčí policie Andrea Zoulová.

Autor: Markéta Škorňová, ČTK

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!