Tramvaj v Budapešti půl dne vozila mrtvolu, aniž by si toho kdokoliv všiml

Po více jak šesti hodinách si cestující tramvaje všimli, že je mezi nimi mrtvola. Třiasedmdesátiletý János Szabó totiž dostal v tramvaji infarkt. Jenže působil tak nenápadně, že nevzbudil žádné podezření. O neštěstí informovala deník Bors manželka oběti.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Byl to den jako každý jiný. János, bydlel ve městě Érd společně se svou ženou, každý den jezdil za prací do Budapešti. Krátce po sedmé hodině ranní jako vždy nastoupil v hlavním městě Maďarska na tramvaj číslo 17, která ho měla dovést až do práce. Ale už nedovezla.

Pravděpodobně chvíli po nástupu do tramvaje dostal muž infarkt. Že sním není něco v pořádku, si ale ostatní cestující všimli až ve dvě odpoledne. Řidič po upozornění pasažérů zavolal záchrannou službu, doktor už konstatoval jen smrt. Fakt, že muž zemřel těsně po nástupu do tramvaje, potvrzuje i sdělení jeho ženy, která uvedla, že její manžel měl vystoupit už na druhé zastávce.

Ilustrační foto

Sprejera ve Varšavě přikovali k tramvaji. Musel ji umýt

Vdově nejprve nebylo jasné, jak je možné, že si řidič tramvaje mrtvého muže nevšiml na končené zastávce, ale vedení budapešťského dopravního podniku to objasnilo. Konečná linka tramvaje číslo 17 je totiž řešena tak, že jedni cestující vystoupí, ale noví okamžitě do tramvaje nastoupí. Nelze se tedy divit, že řidič mrtvého muže nezpozoroval.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!