Tři Američani čelí obviněni ze zoofilie. Na svědomí mají mít až 1460 sexuálních styků se zvířaty

Tři muži z Pensylvánie byli zatčeni a obviněni ze sexuálního styku se zvířaty. Na svědomí mají až 1460 styků s nebohými zvířaty. Nechutnostem musel přihlížet šestnáctiletý mladík.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Podle informací serveru RT se má jednat o jeden z nejextrémnějších případů zneužívání zvířat. Terry Wallace(41),  Matthew Brubaker(32) a Marc Measnikoff(34) měli sexuálně zneužívat koně, kozy, krávy, ale také psy. Tomu všemu měl navíc přihlížet šestnáctiletý mladík, který na pofidérní farmě žil s násilníky.

Podle místní policie a okresního prokurátora Williama Shawova zatím nic nenasvědčuje tomu, že se mladík na zvěrstvech podílel, či byl jednou ze sexuálních obětí šíleného tria.

ilustrační foto

Další útok aligátora: Ženě z Jižní Karolíny se stala osudná procházka s domácím mazlíčkem

Podle výpovědi mladíka, měli muži ke svým zvráceným hrátkám používat speciální sexuální hračky. U sexu se zvířaty se měli dokonce natáčet. Policie již všechna domácí videa zabavila.

Vyšetřovatelé se nyní zabývají především mladíkem a jeho duševním a fyzickým stavem. Je více než jasné, že ho soužití s trojicí zoofilů nějak poznamenalo.

Trojice tráví poslední dny ve vazbě, ze které se, do té doby, než začne soud, mohou dostat na kauci ve výši 100 tisíc dolarů (v přepočtu kolem 2 a půl milionu korun).

reklama

reklama