Týrané štěně Marley se pomalu ale jistě zotavuje. Čeká ho nový domov

Kauza týraného štěněte minulý týden šokovala prakticky celé Česko. Osud Marleyho se ale k dobrému obrací. Pejsek se zotavuje a byl propuštěn ze specializované veterinární kliniky v Praze. Nepotrvá dlouho a bude mít nový domov.
24. 3. 2018 ZPRÁVY: TÝRANÉ ŠTĚNĚ MARLEY SE POMALU ALE JISTĚ ZOTAVUJE
24. 3. 2018 ZPRÁVY: TÝRANÉ ŠTĚNĚ MARLEY SE POMALU ALE JISTĚ ZOTAVUJE

reklama

Na to, že jsou mu pouhé 3 měsíce, už si Marley stačil projít peklem. Příběh týraného labradora má ale naštěstí dobrý konec. Přesto, co mu jeho dnes už bývalý majitel Jakub L. z Prachatic způsobil, se pejsek zotavuje a je mu den ode dne lépe. Marley se v pátek večer vrátil z Prahy na vimperskou veterinu. Než půjde k novému majiteli, musí už jen veterináři doléčit reoperovanou zlomeninu zadní packy.

„Myslím si, že Marley se z toho dostane určitě. Už teď je v dobré náladě, v dobré kondici a spíš se jenom postupně ještě dozotaví z těch všech pohmožděnin, které tam ještě přetrvávají,“ uvedla pro Zpravodajství FTV Prima veterinářka Šárka Janásková.

týrané štěně Marley

Na tříměsíčního Marleyho čeká dočasný domov

Čtyřiadvacetiletý majitel se Marleyho vzdal. Daroval ho organizaci Animal Rescue, kam štěně zamíří, hned jak veterináři uznají za vhodné. Na to konto se množí dotazy, co útulek se štěnětem zamýšlí. V organizaci nás ujistili, že na Marleyho čeká dočasná péče v pohodlí a teple domova.

„Je pro něj připravená odpovídající domácí péče včetně veterinární a zájemci samozřejmě budou moci sledovat veškeré informace u nás na stránkách,“ ujišťuje ředitel organizace Animal Rescue Vladimír Kössl.

My budeme osud Marleyho ale i jeho původního majitele pozorně sledovat. Pokud bude Jakub L. Poslán před soud za týrání zvířat, hrozí mu až 3 roky vězení.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!