Učitel, který měl zneužívat nezletilé tanečnice, půjde do vězení

Vedoucí tanečního souboru ze Strakonic nejspíš půjde do vězení. Poslala ho tam soudkyně za to, že měl pohlavně zneužívat nezletilé tanečnice. Líčení se ale konalo s vyloučením veřejnosti, protože poškozeným ještě nebylo 15 let.
18. 1. 2018 KRIMI: UČITEL, KTERÝ MĚL ZNEUŽÍVAT NEZLETILÉ TANEČNICE, PŮJDE DO VĚZENÍ
18. 1. 2018 KRIMI: UČITEL, KTERÝ MĚL ZNEUŽÍVAT NEZLETILÉ TANEČNICE, PŮJDE DO VĚZENÍ

reklama

Čtyřiatřicetiletý muž včera odešel od strakonického soudu hned se dvěma tresty. Soudkyně ho za zneužívání nezletilých tanečnic poslala na dva roky do vězení s ostrahou a k tomu dala ještě osmiletý zákaz činnosti v organizacích, kde by mohl pracovat s nezletilými.

Teď už bývalý vedoucí tanečního souboru byl kromě pohlavního zneužívání také odsouzený za šíření dětské pornografie. Policie totiž měla v jeho počítači najít přes sedm tisíc fotek nahých dětí. Na případu je zarážející i fakt, že muž měl nezletilé dívky obtěžovat i poté, co už byl jednou v minulosti za pohlavní zneužívání odsouzený. Evidentně se ale nepoučil a pokračoval v tom dál.

Soudkyně dnes ale přihlédla k tomu, že se omluvil a zmírnila mu trest. Původně mu totiž hrozilo až osmileté vězení. Trest ale ještě není pravomocný. Ani jedna ze stran se totiž zatím k rozsudku nevyjádřila.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!