Učitelka nebo Grinch, který nesnáší Vánoce? Kantorka řekla dětem, že Santa Claus neexistuje

Rodiče v americkém Montville jsou rozčílení na místní učitelku, která malým prvňáčkům řekla pravdu o tom, jak je to doopravdy se Santou. „Santa a další kouzelné bytosti neexistují,“ pustila si pusu na špacír. Informace přinesl server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
Facebook/Joey's Countdowns

reklama

Vánoce. Znamení klidu, rodinné pohody a rozzářených dětských očí, když spatří dárky pod vánočním stromkem. Hračky, knížky, nezbytné ponožky, které jim donesl Santa Claus, Ježíšek nebo děda Mráz. Jsou to právě vánoční „zázraky“, které dělají z těchto svátků ty nejkouzelnější v roce. Jenže jak se zdá, ne všichni mají Vánoce v lásce.

Jedna z učitelek na škole Cedar Hill v americkém Montville nejspíš nepatří k milovníkům vánočního stromečku ani Santa Clause. Byla to právě ona, kdo šestiletým žáčkům natvrdo oznámila, že Santa Claus neexistuje právě ve chvíli, kdy si vyprávěli o blížících se svátcích. „Santa neexistuje, jsou to vaši rodiče, kdo kupuje dárky a poté je zabalené vloží pod vánoční stromek,“ řekla prvňáčkům nejmenovaná učitelka.

A tím to neskončilo. „Také jim řekla, že ani příběh o zoubkové víle, která si chodí pro mléčné zoubky dětí, není skutečný. Dětem prozradila, že jsou to mámy a tátové, kdo se v noci potichu vkradou do dětského pokoje a zuby zpod polštáře vezmou,“ vyprávěla jedna z rozčílených maminek.

 

 

Fakt, že nejen dětem, ale celým rodinám učitelka zkazila Vánoce, spustil vlnu nenávistných komentářů pod příspěvkem, ve kterém „o učitelce, která zkazila Vánoce“ psali rodiče žáčků.

„Horko těžko teď doma napravujeme, co učitelka zhatila,“ napsala maminka jednoho prvňáčka.

 

 

Jak se k celé kauze postaví škola, zatím není jasné. Doposud ze strany vedení školy nepadlo k incidentu žádné vyjádření. Jedno je ale jisté už nyní- pokud za zoubkovou vílu odvádění práci rodiče, tak za Griche, který nenáviděl Vánoce, je tu jedna americká učitelka.

Santa Claus a Coca-Cola

Vymyslela Santa Clause firma Coca-Cola? Ne, ale výrazně mu promluvila do života

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!