Ukradli karaoke! Policie hledá zpěváky - zloděje

Dvojice neznámých zlodějíčků se očividně může přihlásit do věhlasné pěvecké soutěže. Při vloupání do baru v brněnské Vranovské ulici, do kterého vnikli poničením vstupních dveří, totiž odcizili celou karaoke sadu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie hledá zpěváky zloděje ZDROJ: PČR

reklama

Nejprve si to ale pachatelé zkušeně namířili za bar, odkud se však se zlou potázali - žádné peníze nenašli. Avšak s prázdnou se odmítli spokojit, tak alespoň začali nalezené pytle plnit jinou hodnotnější kořistí. Kromě zmiňovaného karaoke do nich postupně naskládali několik lahví alkoholu a dokonce dva televizory. Majiteli tak způsobili celkovou škodu  převyšující 70 tisíc korun.

Oba břídilové tmavší pleti ale měli smůlu, natočily je kamery a teď po nich pátrají policisté. Pokud tuto dvojici na záběrech poznáváte, volejte 158, využít můžete i naši Krimilinku.

reklama

reklama