Unikátní pravidla hotelu: Kdo u nás počne potomka, nemusí za pobyt na svatého Valentýna 18 let platit

Hotel se sídly v kanadských městech Victoria a Kelowna posledních pět let nabízí valentýnskou specialitu pro své hosty. Pokud do devíti měsíců od pobytu v jejich hotelu přivedou na svět miminko, oba rodiče získají na dalších 18 let bezplatný pobyt v hotelu podle svého výběru.
Ideální chvíle vyzkoušet čokoládové pralinky
Ideální chvíle vyzkoušet čokoládové pralinky
iStock

reklama

Páry se 14. února mohou v hotelu ubytovat mezi 10. až 14. hodinou a užít si v pokoji čas jen pro sebe. Program pro hosty pak nabízí například ,,postkoitální pingpong‘‘ či relaxaci ve vířivce.

S originálním nápadem na valentýnskou akci přišla podle CNN generální ředitelka hotelového řetězce Mandy Farmerová. Když byly její děti malé, snažila se prý se svým manželem najít nějaký ten společný čas, jenže většinou marně. Pak vyzkoušeli čtyřhodinové okénko právě mezi 10. ráno a 2. odpoledne a nápad na byznysový plán byl na světě.

,,Nemyslíme si, že hosty, kteří se o dítě vyloženě nesnaží, přesvědčíme, aby počali. Ale ti, kteří o rozšíření rodiny usilují, můžou vyhrát způsob, jak každoročně oslavit početí jejich potomka na dalších 18 let - a navíc zdarma,‘‘ sdělila CNN Farmerová.

Podle Farmerové má propagace jejich valentýnské akce především podporovat šťastný a zdravý sexuální život. Svým hostům proto například nechávají v pokojích speciální karty s různými sexuálními pozicemi.

Hotelový řetězec je partnerem společnosti Pride at Work, valentýnská nabídka je tedy otevřena všem bez ohledu na pohlavní identitu či sexuální orientaci. To znamená, že páry mohou pobyt na dalších 18 let zdarma vyhrát, i když dítě adoptují či si ho nechají odnosit náhradní matkou.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!