Útočníci v Mexiku zabili několik členů mormonské rodiny! Zemřelo několik dětí

V Mexiku zemřelo nejméně pět členů americko-mexické rodiny mormonů. Jedná se o matku a čtyři děti. Jejich automobil byl přepaden s velkou pravděpodobností členy drogového kartelu. Mexická média píší o deseti mrtvých včetně sedmi dětí, úřady ale potvrdily pět mrtvých.
Vražda v Mexiku
Vražda v Mexiku
Instagram/@bbc_russian

reklama

Rodina patří ke komunitě LeBaron, která se v severním Mexiku usídlila před desetiletími a je úzce spojena s mormony. 

Podle slov členů rodiny v pondělí 4. listopadu skupina složená ze tří matek a 14 dětí jela v několika autech ze státu Sonora do sousedního státu Chihuahua. Někteří rodinní příslušníci měli dvojí občanství - mexické i americké. Ženy při jejich putování napadla v Bavispe ozbrojená skupina.

Na sociální síti se objevilo video ohořelého vozu s karoserií proděravěnou kulkami, některé oběti, jak se zdá, uhořely zaživa. Důvod přepadení prozatím zůstává neznámý. Místní média spekulují, že k přepadení mohlo dojít záměnou žádaného cíle. 

Podle oficiálních informací je 5 mrtvých, spekuluje se ovšem o tom, že nedaleko místa činu byly nalezeny další oběti. ‚‚Zemřely tři ženy a sedm dětí,“ tvrdí Julian LeBaron, příbuzný obětí. Někteří členové rodinné posádky se ovšem pohřešují a předpokládá se tedy, že přežili.

reklama

reklama