Užijte si poslední prázdninový víkend se známými tvářemi! Doražte s dětmi a pejsky na Den Pro Psa

Informace o výcviku a výchově psů, ukázka dog dancingu nebo canisterapie - na to vše vás láká víkendová akce Den Pro Psa. Ta proběhne už tuto sobotu v pesoparku v pražské Uhřiněvsi. Dorazí i několik slavných osobností společně se svými čtyřnohými mazlíčky. Ti budou soutěžit o titul nejposlušnější celebrity pes.
Den Pro Psa
Den Pro Psa
Den pro psa

reklama

Jste milovníci pejsků a nemáte na víkend žádný plán? Vyražte na Den Pro Psa. Akce se bude konat v sobotu 1.9. v pesoparku v Uhřiněvsi. 

Nový sportovně-kynologické centrum o rozloze téměř čtyř hektarů se nachází v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka. Na akci můžete dorazit sami, s partnerem, dětmi i pejsky. Zúčastni se také mnoho známých osobností se svými čtyřnohými miláčky.

Hlad i žízeň zaženete ve stáncích s občerstvením, a pokud své zvířecí miláčky necháte doma, budete i jim moct z akce přinést nějakou tu dobrotku. Pro děti bude nachystaný skákací hrad, dílničky nebo hrané pohádky. K odpočinku bude sloužit chill out koutek, kde můžete mrknout na mini koníky.

Pokud máte se svým čtyřnohým miláčkem nějaké trápeni, tak k dispozici bude poradenství, jak výcvikové, tak veterinární. Proběhnou ukázky psích sportů a tanečních kreací. Památku na tuhle super zábavu si odnesete z fotokoutku.

Během dne se představí i mnoho slavných tváří. Spíš než o ně ale půjde o jejich mazlíčky. Dokonce proběhne i soutěž v poslušnosti jejich pejsků. Uvidíme tak, kdo má rozmazlené postelové spáče a kdo poslušné trhače.

S pejsky dorazí třeba Mahulena Bočanová, Agáta Prachařová, David Kraus, Alice Bendová, Bára Nesvadbová, Ivana Jirešová, Ester Kočičková, Vendula Pizingerová, Mirek Etzler, Agáta Prachařová, Martina Gavriely, Michaela Hávová a celým dnesm vás provedou Hana Reinders Mašlíková a Petr Říbal. Vstupenky zakoupíte na internetové stránce Gouout.net.

Tak neváhejte a vyvenčete nejen své pejsky, ale i své rodiny.

 

#moje par

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official),

Program:

10:00  Zahájení akce 

10:30   Informace o výcviku a výchovy psů –  Školička PESOPARK 
11:00   Ukázka DOG DANCING: Kateřina Hanzalová a Dayo 

11:20   Divadlo Kampa: Pohádka o psu PES 

13:00   Ukázka CANISTERAPIE: Kateřina Hanzalová a Calla 
14:00   Setkání s šikovným kozlem Bobešem 

14:00–17:00  Známé tváře a jejich psí parťáci 
15:00   Ukázka TREIBBALL 

15:20   Divadlo Kampa: Pohádka o psu PES 
16:00   Ukázka AGILITY 

17:00   Ukázka HOOPERS 
18:00  Ukončení akce 

Den pro psa
Autor: instagram Den pro psa

reklama

reklama