V Bardějově hořel panelák! 17 hospitalizovaných je mimo ohrožení života

Město Bardejov vyhlásilo mimořádnou situaci. Po požáru elektrických rozvodů v jednom z bytových domů muselo být hospitalizováno 17 lidí. Všichni jsou mimo ohrožení života. Ze zasaženého bytového domu museli v noci na sobotu evakuovat více než stovku lidí.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Pixabay

reklama

Ředitel městské nemocnice Marián Petko potvrdil, že čtyři z pacientů, kteří se nadýchali zplodin, jsou děti. ‚‚Příjem začal ve čtyři hodiny ráno. Dostal jsem informaci od primářky, že všechny čtyři děti po kontrole zdravotního stavu propustili domů, protože nevykazovaly žádné komplikace,“ uvedl.

Střelba ve městě Myjava

Ve slovenské Myjavě došlo ke střelbě do čekárny dětské lékařky!

Únik vody a následný požár elektrických rozvodů na chodbě daného bytového domu hasičům nahlásili krátce po 14. hodině. Ze zakouřených prostor museli evakuovat dohromady 108 lidí. Na místě zasahovalo 22 příslušníků HZS. Škody zatím nebyly vyčísleny.

Policie v této souvislosti zahájila trestní stíhání pro přečin obecného ohrožení. ‚‚Momentálně se provádějí všechny procesní úkony,“ uvedla na sociální síti s tím, že bytový dům a jeho okolí bude hlídat do pondělí.

reklama

reklama