V garáži našli vánoční překvapení od Lamborghini. Na otce se synem tam čekal pravý Aventador S

Dva fanoušci aut se rozhodli, že si ve své garáži vytvoří opravdický model Lamborghini. Na modelu pracoval otec se synem rok a půl a snažili se vytvořit co nejpřesnější auto typu Aventador S živé velikosti. O jejich počinu se firma dozvěděla a přichystala tak pro ně neuvěřitelné vánoční překvapení. O dojemném příběhu informovala CNN.
 Sterling a Xander Backusovi
Sterling a Xander Backusovi
CNN

reklama

Malý Xander byl odmalička milovníkem vědy a vynálezů. Když mu jeho rodiče koupili videohru se závodním autem, bylo jasné, který vynález bude jeho nejmilovanější. Navíc pro každou jízdu si vždy vybíral stejný typ – Lamborghini Aventador S.  

Se svým otcem pak začali pracovat na plánu, jak by právě tento „sporťák“ mohli mít doma. Pomocí 3D tiskárny si chtěli postavit jeho model v reálné velikosti. Jejich plán se rozkřikl nejen po celém městě, ale přes média doputoval i k samotnému výrobci.

Italská firma rodinu kontaktovala s tím, že za nimi vyšle svůj štáb a natočí krátkou reportáž. Netušili ale, co na ně chystají. Štáb na Vánoce přijel a o jejich projektu vše důkladně natočil. V noci pak vyměnil repliku auta za skutečný Aventador S.

Při zjištění, že jim v garáži stojí Lamborghini, nemohli uvěřit svým očím. Otec se svým synem Xanderem okamžitě sedli do auta a jeli se projet. Auto jim sice zapůjčili na pouhé dva týdny, pro automobilové nadšence to ale bude vzpomínka napořád. 

 

reklama

reklama