V Londýně se otevírá první restaurace s tématikou DC Comics, největší prostor dostane Batman

Přímo v srdci Londýna se na jaře otevře skutečně unikátní restaurace. Filmové studio Warner Bros odhalilo, že půjde o prostředí laděné do DC Comicsu. Návštěvníci se tak budou moci podívat například do Batmanovy slavné jeskyně, poobědvat v knihovně jeho věrného sluhy Alfreda nebo si dát drink v „Iceberg Lounge“, tedy v místě, kde v komiksech tráví čas zloduch Penguin.
Nejprodávanější superhrdinské videohry
Nejprodávanější superhrdinské videohry
Insomniac Games / Rocksteady Studios

reklama

Vstup do restaurace s názvem Park Row je pro hosty vybudován stejně jako vstup do Batmanovy jeskyně, návštěvníci tedy musí nejprve sestoupit do podzemí Londýna. V restauraci pak na ně čekají tři bary a pět místností, každá s odlišnou tématikou. Z nich je největší Penguinova Iceberg Lounge, jenž má uprostřed zdobit obří socha padoucha, interiér mají doplnit také černé deštníky jakožto příznačný Penguinův atribut.

Od jara bude podnik hostům nabízet mezinárodní menu a show, při které návštěvníci uvidí například Supermana, Batmana, Wonder woman či Aquamana. Další z pěti místností restaurace bude laděná například do prostředí podle komiksové hrdinky Harley Quinn, kterou lze momentálně vidět v novém filmu Birds of Prey.

Interiéry byly navrženy světově proslulou firmou Ab Rogers Designs, která projektovala například londýnskou halu Millenium Dome či administrativní mrakodrap Three World Trade Center na Manhattanu v New Yorku.

Restaurace bude poskytovat 330 míst k sezení, hostům bude nabízena typická anglická kuchyně, ale i moderní mezinárodní kuchyně doplněná o nejrůznější koktejly inspirované postavami DC Comics.

reklama

reklama