V Pensylvánii se srazily tři kamiony s autobusem: Pět lidí nepřežilo, desítky skončily v nemocnici

Hromadná nedělní nehoda skončila tragicky. V americké Pensylvánii se převrátil plný autobus lidí. Následovala řetězová reakce a vrazily do něj tři kamiony. Šedesát lidí je zraněno a pět zaplatilo životem. Policie musela celou dálnici uzavřít. Uvedla CNN.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nehoda v Pensylvánii (zdroj: CNN)

reklama

Podle CNN se na mezistátní dálnici 65 kilometrů jihovýchodně od Pittsburghu stala tragická nehoda. Řidič autobusu ztratil kontrolu nad vozem, vrazil do svodidel a následně se převrátil na bok. Do něj pak vrazily tři nákladní auta. Do nemocnice bylo převezeno šedesát pacientů ve věku od 15 do 67 let. Z toho dva byli v kritickém stavu. 

Většina pasažérů nemluvila ani anglicky.  „Mluvili španělsky nebo japonsky. Byly tam různé národnosti,“ uvedl ředitel nemocnice Mark Rubino s tím, že většina zraněných dorazila na polikliniku naprosto dezorientovaná a zmatená.

Kvůli nehodě museli policisté uzavřít až 139 kilometrů dálnice. Ta vede přes celou Pensylvánii, a tak došlo k dopravním komplikacím. 

Příčinu dopravní nehody policie zatím neví. Vyšetřovatelé ji budou teprve zjišťovat.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!