V souvislosti s vraždou francouzské promigrační aktivistky policie podezřívá jejího ex-přítele, podle všeho migranta

Policie na pařížském předměstí Seine-Saint-Denis, které je známé vysokým počtem přistěhovalců v oblasti žijících, pátrá po muži cizího původu, který má být podezřelý z vraždy sedmadvacetileté francouzské promigrační aktivistky. Informovala o tom francouzská média.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Pixabay

reklama

Mladá Francouzka Audrey Coignardová byla nalezena minulý týden v pondělí několikanásobně pobodána (server France3 píše o tuctu bodných ran) ve svém bytě ve městě Saint-Quen, v severní části metropolitní oblasti Paříže v departmentu Seine-Saint-Denis.

Žena bojovala proti deportacím migrantů

Sedmadvacetiletá žena byla stážistkou v nemocnici Jean-Verdier ve městě Bondy a během studií medicíny na univerzitě v Caen byla rovněž členkou tamního hnutí mladých lidí (Mouvement de la jeunesse caennaise), kteří demonstrovali proti vylučování migrantů z Francie.

Migrant z Toga napadl v Leccu dvě ženy

VIDEO: Migrant z Toga napadl brutálně dvě ženy v italském městě Lecco. Útočil jim na hlavu

Toto hnutí také na svém Facebooku sdílelo příspěvek o úmrtí své členky a kondolenci rodině, přičemž neopomnělo zmínit, že dívka se z vzácné lidskosti věnovala ostatním a zavázala se bojovat proti deportacím migrantů.

Hlavním podezřelým bývalý přítel

Podle dostupných zpráv vyšetřovatelé pátrají po bývalém příteli oběti, kterého považují za potenciálního podezřelého v případu a který je podle serveru France3 policii znám kvůli své násilnické minulosti. Francouzské noviny Le Parisien uvedly, že podezřelý pobýval pravidelně v bytě oběti, kde byly rovněž nalezeny některé jeho věci. Svědek popsal hledaného jako „muže cizího původu kolem třiceti let“.

Sousedé nicméně tvrdí, že mezi Coignardovou a jejím přítelem nikdy nezaslechli nějaké hlasité hádky. Hluk údajně občas slyšeli, jen když měl podezřelý doma přátele, zatímco oběť tam v tu dobu většinou nebyla.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!