V zavazadlovém prostoru bylo rušno: Boeing musel nouzově přistát kvůli psovi!

Kuriózní zážitek má za sebou posádka Boeingu 737, která musela v neděli nouzově přistát na letišti v Moskvě poté, co se kapitánovi letadla rozsvítila v kokpitu kontrolka o otevřeném zavazadlovém prostoru. Jaké překvapení členy posádky čekalo na letišti, kde zjistili, že za nouzové přistání může malý pes.
ilustrační foto
ilustrační foto
Facebook/Labradorský retrívr

reklama

Podle informací serveru RT nebyl pes ve své přenosové kleci dobře zavřen, a proto mohl volně pobíhat po zavazadlovém prostoru. Vylekaný psík se snažil přehryzat vnitřní přepážku, což se mu naštěstí podařilo jenom z části, takže se dveře zavazadlového prostoru neotevřeli celé, ale jen z malé části. Díky této náhodě zůstal pes naživu.

Tlačítko signalizující otevřené zavazadlové prostory, začalo v kokpitu svítit právě ve chvíli, kdy bylo letadlo ve výšce 4 tisíce metrů. Naštěstí vše dobře dopadlo a letadlo s vyděšeným „pasažérem“ bezpečně přistálo na letišti v Moskvě.

ilustrační foto

Je tu příliš dusno, stěžoval si muž po přistání. Letadlo opustil nouzovým východem

Případy, kdy při letu hraje hlavní roli zvíře, jsou v Rusku poměrně časté. Například minulou zimu objevili celníci na moskevském letišti v příruční tašce jednoho z pasažérů 285 ještěrek, chameleonů a všelijakých brouků. Muž, který cestoval z Dubaje, tvrdil, že je koupil na trhu za v přepočtu 33 tisíc korun.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!