Vážná nehoda na Olomoucku: Srážka osobního vozu s náklaďákem i sanitkou

Vážná nehoda v úterý ráno zkomplikovala provoz na Olomoucku. Nedaleko Chomutova do sebe postupně narazily osobní automobil, náklaďák a sanitka. Zraněného řidiče osobního auta museli vyprostit hasiči.
15. 5. 2018 KRIMI: VÁŽNÁ DOPRAVNÍ NEHODA - SRAZILY SE OSOBÁK, NÁKLAĎÁK A SANITKA
15. 5. 2018 KRIMI: VÁŽNÁ DOPRAVNÍ NEHODA - SRAZILY SE OSOBÁK, NÁKLAĎÁK A SANITKA

reklama

„Řidič osobního vozu by mladý muž, který utrpěl mnohočetné poranění a byl v kritickém stavu převážen do Fakultní nemocnice v Olomouci, na oddělení urgentního příjmu, pomocí letecké záchranné služby. Další dva zranění pak byli odvezeni pouze k došetření s lehkým stavem,“ řekla mluvčí ZZS v Olomouckém kraji Lucie Urbanová.

Podle našich informací by to měli být převážení pacienti ze sanitky. Podle policistů i svědků může za nehodu s největší pravděpodobností právě těžce zraněný řidič.

„Tady ze strany jel pán a předjížděl kolonu a najel do mě,“ popisuje nehodu řidič nákladního vozu.

Nehoda na Rokycansku

Tragická nehoda na Rokycansku: Čelní střet nepřežila mladá řidička

Osobní automobil poškodil kolo u nákladního vozu. Ten se stal neovladatelným, přejel do protisměru a narazil do sanitky.

„Alkohol byl jak u řidiče nákladního vozidla, tak i u řidiče dodávkového vozidla vyloučen orientačními dechovými zkouškami. U řidiče osobního vozidla nemohla být dechová zkouška vzhledem k jeho zranění provedena,“ uvedla mluvčí Policie ČR v Olomouckém kraji Irena Urbánková.

Nehoda komplikovala dopravu na frekventované silnici mezi Olomoucí a Štěpánovem více než dvě hodiny.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!