Velké poštovní překvapení: Místo plavek dorazily zlaté cihly!

Velké překvapení čekalo na mladého muže z Francie, který si vyzvednul objednaný balík s bikinami pro svou ženu. Avšak místo dárku pro horké letní dny u vody balíček obsahoval spoustu zlatých mincí a cihliček!
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Sedmadvacetiletý Julien Chagnot byl jedno sobotní ráno probuzen pošťačkou, která mu přinesla balík. Zřejmě ještě rozespalý muž očekávající dárek pro svou ženu si ani nezkontroloval, zda korespondenční adresa souhlasí, a balík převzal.

Jaké překvapení pak na něj doma čekalo, když na něj místo objednaných plavek z balíku vypadly zlaté mince a cihličky! „Nevěnoval jsem pozornost tomu, co podepisuju, protože jsem čekal balík pro svou ženu. Myslel jsem, že je to ono,“ řekl mladý muž pro deník Ouest France.

Co Vás pálí - Česká pošta

Co Vás pálí? Nedoručená zásilka aneb Česká pošta pod lupou!

V první chvíli Chagnotovi ani nedošlo, že je balíček na plavky příliš těžký, ale když jej otevřel, zjistil, že došlo k velkému omylu. Z balíku na muže vypadly zlaté cihličky o hmotnosti dvaceti a padesáti gramů a několik zlatých mincí z počátku dvacátého století. Celkově nečekaná zásilka vážila téměř 7 kilogramů a její hodnota byla oceněna na 20 tisíc eur!

Julien se zachoval čestně a jen co zjistil, že místo plavek pro ženu má v rukách pěkně drahou zásilku, neváhal ani chvilku a zlato šel vrátit na adresu, která byla zapsána na balíku. Jenže na adrese nikoho nezastihl, a proto zamířil přímo na policejní stanici.

Zatímco majitel zlatých mincí a cihliček už má svou zásilku v bezpečí domova, čestný Julien Chagnot na rozdíl od majitele zlata takové štěstí neměl - na bikiny pro svou ženu stále čeká.

reklama

reklama