Veverka utěšitelka! Ženu museli vyvést z letadla poté, co chtěla být na palubě utěšována veverkou!

Kuriózní případ se stal na palubě letadla, které se připravovalo na let z Orlanda do Clevelandu. Jedna z cestujících si s sebou vzala i veverku, jako psychickou podporu. To se však nelíbilo personálu letadla, který zvíře na palubě zakázal. Žena odmítala z letadla vystoupit a zpozdila let. Nakonec musela být vyvedena policií.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Incident se stal na začátku října na Floridě. Cestující letu z Orlanda do Clevelandu měli o zábavu postaráno, když se na palubě letadla objevila žena s veverkou v náručí.

Hlodavec ale na palubě neměl co dělat. Žena ho schovala do příručního zavazadla z opravdu kuriózního důvodu- veverka ji měla poskytnout emocionální podporu během letu!

„Personál letadla věděl, že žena s sebou má uklidňujícího domácího mazlíčka, nikdo však netušil, že to bude právě veverka. Společnost Frontier Airlines však v letadlech zakazuje neobvyklá a exotická zvířata, mezi které řadí i hlodavce, plazy, hmyz a podobně,“ zveřejnil prohlášení společnosti list The Guardian.

Pilot musel nouzově přistát kvůli prdícímu muži

VIDEO: Letadlo muselo nouzově přistát kvůli pasažérovi, který odmítl přestat prdět. Co jeho nekontrolované větry způsobily?

Jenže ze zákazu si žena nic nedělala a veverku odmítala předat personálu. Nakonec celou situaci vyřešili až policisté, kteří ženu i veverku z letadla vyvedli. Ostatní cestují tak měli o zábavu postaráno a bohužel také dvouhodinové zpoždění.

Neobvyklá zvířata, která chtějí lidé dostat do letadla je čím dál víc. Naposledy to byl například páv, který měl se svou paničkou letět z New Jersey do Los Angeles. Ani tento případ neměl šťastný konec.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!