VIDEO: Agresivní řidič prostřílel za jízdy auto jiného řidiče, zadržený je za pokus o vraždu

Dramatické ráno mají za sebou policisté a obyvatelé Písecka. U silnic v Jihočeském kraji od rána stáli policisté se samopaly, kteří pátrali po podezřelém řidiči. Ten při konfliktu s jiným řidičem během jízdy několikrát vystřelil na jeho auto. Vůz i s podezřelým mužem se jim podařilo během dopoledne zadržet v Písku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Střelba do auta (Zdroj: PČR)

reklama

„Jihočeští policisté krátce po sedmé hodině ranní přijali oznámení o incidentu mezi dvěma řidiči, a to na silnici v obci Krsice na Písecku,“ uvedla mluvčí jihočeské policie Lenka Krausová. Policisté proto ihned vyhlásili pátrání po voze a podezřelém muži. U silnic po celém kraji proto od rána stály ozbrojené hlídky.

Ve čtvrt na jedenáct policisté nalezli auto v Písku. „O několik desítek minut později také v Písku kriminalisté na základě vynikající a rychlé práce zadrželi podezřelého pětatřicetiletého muže z Prahy,“ dodala mluvčí.

Muž několikrát vystřelil do auta
Autor: PČR Muž několikrát vystřelil do auta

Incident se jako zázrakem obešel bez zranění. Jakou zbraní a proč na řidiče muž střílel zatím není jasné. Agresivní řidič, který už za sebou má trestní minulost, je podezřelý ze spáchání zvlášť závažného zločinu pokusu o vraždu. Hrozí mu až 18 let vězení. Kriminalisté už také podali návrh na vzetí do vazby.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!