VIDEO: Agresivní řidič v Brně ohrožoval životy chodců

Naší televizi se podařilo získat neuvěřitelné video, které zachycuje chování řidiče v Brně. Ten vjel do křižovatky v centru města i přesto, že na semaforu už dávno svítila červená. Málem tak srazil hned několik přecházejících lidí.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řidič v Brně svou neopatrnou jízdou mohl připravit někoho o život

reklama

Řidič osobního automobilu byl očividně nervózní z toho, že před ním stála fronta aut. A tak ve chvíli, kdy už na semaforu dávno svítila červená, objel vozidla, místem prokličkoval a vjel do rušné křižovatky.

Chodci už ale měli dávno zelenou. Vstoupili tak na přechod a bylo obrovským štěstím, že nezodpovědný řidič nikoho nesrazil. Chodci totiž museli uskakovat na poslední chvíli.

Dopravní odborník, kterému jsme dnes video ukázali, je šokovaný a z chování řidiče zděšený. Nezodpovědný šofér podle něj ignoruje vše, co může a jeho úcta k lidskému životu je nulová. Případem se pravděpodobně začne zabývat policie.

reklama

reklama