VIDEO: Agresor bezdůvodně napadl ženu v pařížském metru

Značné pobouření vyvolal bezdůvodný útok na ženu v pařížském metru. Agresor nejdříve ženu vulgárně urážel a následně ji udeřil do obličeje. Incident natočil jeden ze svědků a video umístil na sociální sítě, kde ho rozhořčeně komentovaly stovky lidí. Útočníka zadržela policie.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Konflikt v metru (Zdroj: Twitter / @delanonv)

reklama

Šokující scéna se odehrála 28. ledna ve vlaku pařížského metra na lince 9. Amatérské záběry zveřejněné na Twitteru ukazují muže, který napadl mladou ženu a začal ji bezdůvodně bít do obličeje. Podle svědka, který útok natočil, byla napadená americká turistka, která nadávkám a výhrůžkám útočníka vůbec nerozuměla.

Na videu je velmi rozrušený útočník, který se vyjadřuje vulgárně a slovně vyhrožuje ženě, která si ho snaží nevšímat: „Vypadni... přestaň mě s*át a hlavně na mě divně nečum. O**kám tě, udělám ti pořádnou bolest, budeš tak trpět, že ráda tu pusu zavřeš, už si nebudeš dělat srandu, přísahám Bohu.“  Po spršce nadávek a výhrůžek muž udeří mladou ženu a dává se na útěk před mužem, který se před tím snažil agresora uklidnit.

Napadení v restauraci

VIDEO: Děsivé záběry brutálního napadení dvou starších žen v restauraci. Agresor jednu z nich nemilosrdně zbil

Není zcela jasné, jak incident vznikl. Podle muže, který záznam pořídil, ale útočník před tím slovně napadal ještě jinou ženu. Autor videa se pak v komentářích pohoršuje nejen nad bezdůvodným útokem, ale také nad reakcí ostatních cestujících, kteří jemu a dalšímu muži nepomohli během následné rvačky s agresorem. „Je to smutné. V metru bylo tolik velkých chlapů a nikdo nám nepomohl. Ještě, že jsem měl u sebe pepřový sprej,“ vylíčil autor videa. 

Incident serveru Le Figaro potvrdil pařížský dopravní podnik RATP. „Podezřelý, který byl pod vlivem alkoholu, byl zadržen a převezen na policejní stanici v 16. obvodu,“ stojí ve vyjádření RATP. Policie podle serveru zatím odmítla případ komentovat. 

reklama

reklama