VIDEO: Agresor ze Znojma se přišel udat!

Incident na videu z nádraží je objasněn! Podezřelým je teprve sedmnáctiletý mladík. Za výtržnictví a těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu mu ale hrozí jen poloviční trest.
22.8. 2019 VELKÉ ZPRÁVY: BRUTÁLNÍ ÚTOK VE ZNOJMĚ. MLADÍK BEZ VAROVÁNÍ ZAÚTOČIL NA CHLAPCE
22.8. 2019 VELKÉ ZPRÁVY: BRUTÁLNÍ ÚTOK VE ZNOJMĚ. MLADÍK BEZ VAROVÁNÍ ZAÚTOČIL NA CHLAPCE

reklama

Jak už od nás víte, ve středu navečer přijali znojemští policisté oznámení o brutálním útoku a konfliktu mezi dvěma chlapci na vlakovém nádraží ve Znojmě. Událost se měla odehrát v pondělí po poledni a od čtvrtečního rána pak začalo na sociálních sítích kolovat video z celého incidentu i s různými komentáři.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mladík ve Znojmě brutálně napadl jiného chlapce (video zdroj: Facebook)

Policisté postupně ztotožňovali a bezprostředně poté i kontaktovali jednotlivé osoby ze záznamu. Jelikož se informace ve virtuálním světě rychle šíří, brzy se o intenzivním vyšetřování dozvěděl i samotný útočník. Sám se pak na policii dostavil, aby se k celé záležitosti vyjádřil. Podle našich informací jde o 17letého mladíka z funkční rodiny, který je teď důvodně podezřelý z výtržnictví a těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Případ si převezme kriminálka. Jelikož agresorovi ještě nebylo 18 let, hrozí mu za tyto dva trestné činy poloviční sazba.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!