VIDEO: Amatérští "umělci" posprejovali brněnské nádraží!

Při pravidelné kontrole odjezdů nočních autobusů v Nádražní ulici v Brně dnes chvíli po půlnoci strážníci chytli čtyři muže podezřelé z trestného činu. Usvědčily je ruce od barvy!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Amatérští "umělci" posprejovali brněnské nádraží ZDROJ: MP Brno

reklama

Hlídka městské policie uviděla nejprve na jednom z nástupních ostrůvků čtyřiatřicetiletého muže a jeho o deset let mladšího známého právě ve chvíli, kdy vytvářeli oranžovým sprejem na dlažbě ostrůvku nápisy. Když oba amatérští umělci spatřili strážníky, dali se na svižný odchod.

V tom jim hlídka zabránila a nemohla si nevšimnout, že oba mají ruce od výrazné barvy. Muži nezapírali, naopak jeden z nich strážníkům popsal, které obrazce má na svědomí. Také ukázal na skupinku sedící poblíž oranžových nápisů a dodal, že prý měli s nevyžádanou výzdobou nádraží také co do činění. To strážníkům potvrdili také pracovníci dohledového centra, kteří zachytili na kamerách řádění celkem čtyř mužů.

Pokreslená plocha byla dlouhá zhruba deset metrů. Ještě před příjezdem státních policistů našli strážníci sprej odhozený v koši a oranžový nápis také na prostředním ostrůvku. Všechny informace od svědků a čtyři podezřelé předali republikovým policistům kvůli podezření ze spáchání trestného činu. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!