VIDEO: Brutální potyčka na Praze 7: Policie hledá násilníky

Policie ČR pátrá po trojici mladíků, kteří v noci 17. dubna napadli a okradli muže u stanice metra Nádraží Holešovice. Díky kamerovým záznamům se policii podařilo zachytit tvář jednoho z pachatelů, po kterém strážníci stále pátrají.
Pomůžete policii s nalezením násilníků?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Děsivou noc zažil 17. dubna muž, kterého si vyhlédla trojice mladíků v ulici Plynární. Odtamtud ho sledovali až k metru Nádraží Holešovice, kde je muž oslovil a snažil se zjistit, o co mladíkům jde. Místo odpovědi byl muž zasažen kopanci a údery skateboardy po celém těle.

Poté mu násilníci sebrali dvoutisícovou hotovost a z místa utekli pryč. Nedlouho poté se do celého incidentu zapojili kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu.

Záběry potyčky a krádeže
Záběry potyčky a krádeže

Najít útočníka byla mravenčí práce

Kriminalisté pátrali po násilnících nejen na místě činu, ale prohlíželi desítky hodin materiálů z bezpečnostních kamer z místa činu i širokého okolí.

Nakonec se kriminalistům přece jen podařilo jednoho z trojice útočníků najít na záznamech bezpečnostních kamer, které jsou umístěny v metru. Nicméně i tak se do této doby policistům nepodařilo mladíka ani jeho spojence vypátrat.

 

Policie proto prosí o pomoc širokou veřejnost. Pokud poznáváte mladíka na kamerovém záznamu, znáte jeho totožnost, či dokonce místo pohybu, kontaktujte policii ČR prostřednictvím tísňové linky 158.

Záchranáři v ohrožení

Záchranáři napadeni během pomoci raněnému muži!

Útočníkům hrozí stíhání za podezření z trestného činu loupež, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody ve výši až deseti let.

Reklama
Reklama