Video: Byl to heroin, přiznala policistům matka, která si nechala drogu píchnout před svým dítětem

Otřesný a šokující případ, kdy si přímo na ulici v Brně píchaly dvě ženy do žíly drogy, u vás vzbudil obrovskou vlnu ohlasů a emocí. Celou situaci natočil svědek a případem se začali zabývat policisté z Toxi týmu. Případ od začátku sleduje kolega Michal Janotka.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Posun v případu matky, která si před dítětem píchla neznámou látku

reklama

Došlo k posunu v případu dvou žen, které si přímo na ulici v Brně píchaly neznámou látku. Vedle nich přitom sedělo v kočárku malé dítě, které vše pozorovalo. Policisté je už našli a vyslechli. Samy ženy se pak měly přiznat, že neznámá látka byla ve skutečnosti heroin.  

Větší problém má ta, která sobě i druhé ženě drogy píchala. Hrozí jí až pět let za mřížemi. Z celé situace ale jen tak nevyvázne ani matka dítěte. Policisté totiž celou věc oznámí na OSPOD a sociální pracovnice rodinu zkontrolují.

reklama

reklama