VIDEO: Chebská Thelma a Louise, seznamte se!

Západočeští policisté obvinili dvě ženy, které se podle nich pokusily vyloupit benzínku. Přestože obsluze čerpací stanice jedna z nich vyhrožovala paralyzérem, odešly nakonec s prázdnou. Jejich počínání navíc natočily kamery, na záběry se můžete podívat v následující reportáži.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Loupež Chebsko (Zdroj: PČR)

reklama

Dvě maskované ženy si pro loupežné přepadení vybraly benzínku nedaleko Aše na Chebsku. Přišly k ní pěšky, počkaly, až odejde poslední zákazník a pustily se do akce. Jedna z nich, v ruce měla kuličkovou pistoli, hlídala vchod, druhá před prodavačku položila tašku a požadovala peníze.

Obsluha benzínky ale na požadavky nereaguje, chvílemi to vypadá, že dvojici žen úplně ignoruje. Ta, která žádá peníze, proto po chvilce odchází pro radu ke své známé. Pak se vrací k pultu a na prodavačku vytahuje elektrický paralyzér, který na moment zapíná.

Obsluha benzínky se o přepadení před kamerou nechtěla bavit. Zjistili jsme ale, že obě ženy čerpadlářka poznala. Jen pár hodin předtím, než se benzínku pokusily vyloupit, tady totiž měly nakupovat.

O to snazší měli policisté práci. Obě ženy našli během asi dvou hodin, zadrželi je a převezli do cely, kde je obvinili z loupeže. Odtud putovaly k soudu, který rozhodoval, jestli skončí ve vazbě.

Starší z dvojice žen pak od soudu odjela rovnou do věznice, kde si odpyká trest za předchozí krádeže. K němu by soudce mohl za loupež v krajním případě připočítat ještě dalších deset let. Deset let potom hrozí i mladší z dvojice žen, tu ale policisté stíhají na svobodě.

reklama

reklama