VIDEO: Chlapec koukal do mobilu, smetla ho tramvaj

Brněnští policisté dnes zveřejnili odstrašující video, na kterém je vidět včerejší střet s tramvaje s třináctiletým chlapcem. Ten se totiž věnoval více telefonu, než dopravní situaci před sebou, a tak si při přecházení kolejí vůbec nevšiml, že se k němu blíží tramvaj. Té vešel přímo do cesty a řidič už neměl šanci srážce zabránit.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chlapce, který koukal do mobilu, srazila tramvaj (Zdroj: PČR)

reklama

Hoch skončil zapasovaný pod tramvají, dostat ven jej museli hasiči a záchranáři ho se středně těžkým poraněním transportovali do nemocnice. Policisté znovu upozorňují, že mobilní telefony i sluchátka v uších odvádějí pozornost chodců a podobné nehody končí tragicky.

Problematice tzv. smartphone zombies jsme se věnovali už minulý měsíc, kdy se podobný případ odehrál na Liberecku. Chodec se sluchátky na uších málem skončil pod koly sanitky, která spěchala k dítěti v ohrožení života.

Smartphone zombies začínají být problém i pro záchranáře

ROZHOVOR: Smartphone zombies začínají být problém i pro záchranáře. Sanitka nedávno málem srazila chodce se sluchátky

reklama

reklama