VIDEO: Cizinec s nožem v ruce napadal cestující v metru!

Muž s nožem v ruce napadal cestující v pražském metru. Útočníka naštěstí policisté včas dopadli, ještě než stačil někomu ublížit. Teď ale hledají svědky a všechny poškozené.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Českomoravská (Zdroj: PČR)

reklama

Cizinec se pohyboval na trase metra linky B. V ruce svíral nůž se zhruba patnácticentimetrovou čepelí. Strkal do lidí na eskalátorech. Jednoho z cestujících málem srazil k zemi. Ohrožoval dokonce muže s malým dítětem, které vyděsil. 

Mladý muž, který vytočil 158, zalarmoval policisty a nakonec pomohl k dopadení agresora, který metrem dojel až do stanice Palmovka. Tam už na něj čekaly prvosledové hlídky a speciální pořádková jednotka. Test na alkohol potvrdil, že byl opilý. Cizinec nadýchal téměř dvě promile a policisté ho odvezli do cely předběžného zadržení. Policisté na případu dál pracují a prosí další svědky a poškozené, kteří se s agresivním mužem setkali, aby se jim přihlásili.

reklama

reklama