VIDEO: Cyklista vezl svého čtyřletého syna „na klíšťáka“

Velice nebezpečný způsob přepravy vybral cyklista pro svého čtyřletého syna. Při proplétání po pražských ulicích mu dítě vyselo na zádech a rukama se ho drželo kolem krku. Po zastavení strážníky nechápal, co udělal špatně.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cyklista vezl svého čtyřletého syna „na klíšťáka“

reklama

Pražští strážníci se na pražské Národní třídě stali svědky velice netradičního převozu dítěte na kole. Čtyřiatřicetiletý muž vezl svého čtyřletého syna způsobem, který se podle nich dá snad nazvat pouze „na klíšťáka“.

„Ničím nejištěné dítě se za jízdy přidržovalo pouze tátova krku, zatímco otec kličkoval mezi chodci na chodníku. Po zastavení si muž nebyl vědom žádného pochybení, prý takto jedou už ze Smíchova,“ upřesnili strážníci na svém Facebooku.

Chybějící povinné odrazky na jeho kole byly v tomto případě už jen pověstnou „třešničkou na dortu“. Strážníci následně muže důrazně poučili o tom, že tento systém přepravy je nadále nemožný a zkontrolovali si, že další cesta této kuriózní dvojice bude pokračovat „po svých“. Přestupky se nyní bude zabývat správní orgán.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!