VIDEO: Další tragédie v rodině Kennedyových!

Po nehodě na kánoi se v USA pohřešují dva ze členů rodinného klanu Kennedyových - vnučka Roberta F. Kennedyho Maeve Kennedyová Townsendová McKeanová a její osmiletý syn Gideon.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po nehodě na kánoi se pohřešuje vnučka R. Kennedyho a její syn ZDROJ:CNN

reklama

Neštěstí se stalo v zálivu Chesapeake na východním pobřeží. Oblast prohledávají záchranáři. Podařilo se jim najít loďku a pádlo, ale ne těla.

Pátrání začalo ve čtvrtek odpoledne místního času poté, co policie dostala oznámení o dvou lidech v zálivu Chesapeake, kteří kvůli silnému větru zřejmě ztratili kontrolu nad svou lodí a nemohou se dostat na břeh. Později záchranáři našli převrženou loď. Kathleen Kennedyová Townsendová, matka Maeve, později vydala prohlášení, ve kterém informovala, že její dcera a vnuk se pohřešují po nehodě na kánoi a pravděpodobně oba zemřeli.

Pohřešovaná Maeve McKenaová je právnička, zaměřovala se na veřejné zdraví a lidská práva, a také výkonná ředitelka Globální iniciativy pro zdraví na Georgetownské univerzitě.

Rodinu Kennedyových zasáhlo několik tragédií. Po atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho byl o pět let později zavražděn jeho bratr Robert. V srpnu byla nalezena mrtvá další Robertova vnučka, 22letá Saoirse Kennedyová Hillová.

reklama

reklama